Vyměňte si partnery: Klady a rizika

Lhaní a nevěru ve vztahu striktně odsuzujete, ale přesto poslední dobou nemůžete z hlavy dostat myšlenku a představy sexu s někým jiným?
Chtěla byste vyzkoušet po letech i trochu jiný zážitek, než na jaký jste uvykla v manželské posteli, přestože vám s partnerem vše klape, máte se rádi a váš sexuální život považujete za skvělý? Vyměňte si partnera s kamarádkou! Třeba jen na jednu noc!

Měňte s kámoškou!
Tato praktika se nazývá enchangismus. Někdy se to přihodí přirozeně, někdy je dobré se pro jistotu napřed domluvit se všemi potenciálně zúčastněnými. Jedná se o to, že se sejdou dva páry, které se v nejlepším případě znají roky, hodně se přátelí a mají v sebe důvěru. Stráví spolu pěkný večer, po kterém si ženy do svých ložnic odvedou partnera své kamarádky a prožijí hezkou noc.

Inspirace do vztahu
Největší výhodou je, že se nejedná jen o prostý sex. Pojí vás přátelství a důvěra, a intimní sblížení může být tak něžnější a upřímnější. Dále se nejedná o nevěru, protože váš partner dělá úplně to samé a vy o tom víte. Nemusíte si lhát ani zastírat před druhým své fantazie. Prožijete po dlouhých letech trochu něco jiného a třeba se něčemu novému, co později opět rozdmýchá váš starý vztah, přiučíte.

Ne pro žárlivce!
Možná něco podobného láká i vašeho manžela, jen se vám s tím zdráhá svěřit. Takový experiment na druhou stranu nelze doporučit každému páru. Jestliže se vztah ocitá v krizi, nic toho směru mu nemůže pomoci, spíš naopak. Takový zážitek má za úkol vztah upevnit a přitom v něm uchovat upřímnost a uchránit ho před nevěrou a ne ho zničit, proto mezi partnery, kteří se rozhodnou něco takového zkusit, by měla panovat stoprocentní důvěra, otevřenost a souznění.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>