Jak najít sexuálního partnera?

Jste už delší čas sami a potřebujete sexuální ventil? Hledáte k sobě alespoň sexuálního partnera? Přinášíme vám pár tipů, jak se s ním můžete seznámit.

Nejdříve si ujasněte, co vlastně hledáte. Opravdu chcete jen někoho na povyražení? Nebo byste rádi, aby se z dotyčného později stal i váš partner pro život? Nejprve si udělejte jasno sami v sobě a teprve poté se dejte na hledání.

milenci

Kde se tedy s někým seznámit?

Internet vede

Zkuste to online. Běžný život se přesouvá na internet, tak proč si tam nenajít vyhovující protějšek? Najděte si nějaké fórum nebo chat a zkuste si s někým psát. Je to bezpečná cesta, jak někoho nejprve alespoň trochu poznat. Této možnosti využívají zejména ženy, ty totiž potřebují na rozdíl od mužů svůj sexuální protějšek znát. A právě online chaty jsou pro to jako stvořené.

Nehledáte nikoho na pokec, ale jde vám čistě jen o sex?  Ani v to případě nemusíte zpočátku opouštět teplo domova.

Výhodou internetu je i totiž ta, že nabízí i možnost tematického seznámení. Unikátní sex seznamka vám pomůže najít někoho, kdo uspokojí vaše fyzické potřeby. Rozhodně se nejedná o nic zavrženíhodného, sexualita je základní lidská potřeba – pudová záležitost. A je tedy důležité najít v této oblasti naplnění. Tak proč zrovna ne přes seznamku?

Večerní život to jistí

Přesto, že internetové seznamky mají mnoho výhod, jedno nám zprostředkovat nemohou a sice vůni. Aby si někdo užil sex potřebuje k tomu cítit feromony svého partnera. Pokud vám ten druhý prostě nevoní, nedá se s tím nic dělat. Vyrazte tedy do baru, na diskotéku, prostě někam kde to žije a hledejte „na živo“.

Míváte problém oslovit někoho jiného? Víme jak na to, zde je malá ochutnávka hlášek, které proboří bariéru.

Pro ženy:

Půjdete si se mnou zatancovat? (U tancování můžete sahat v podstatě, kam chcete.)

Moc se mi líbí vaše hodinky… (Pokud se na to bude tvářit přívětivě, můžete mu sáhnout na ruku a přitáhnout si ho k sobě.)

Nemohla jsem si nevšimnout vašich trenýrek, nechcete mi je ukázat celé? (Pro odvážné.)

Pro muže:

Na ženy platí humor, pokud vás svádí očima, můžete rovnou zkusit něco otrlejšího jako:

Půjdete ke mně na snídani?

Tady nemají moc dobré kafe. Můžeme jít ke mně, mám nový kávovar…

Nepůjdete si se mnou popovídat na tišší místo? (Klasika, kde je oběma jasné, že se myslí, vaše postel.)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>