Fantazie: Pět chlapů se na mně vydovádí

Sexuální fantazie jsou jednou z důležitých součástí našeho erotického života. Ať už si ve svých představách užíváte čehokoliv, nemáte se za co stydět. Vždyť se to odehrává jen ve vaší mysli.

Milujete se ve svých představách s nějakým slavným hercem nebo zpěvákem… myslíte na to, jaké by to bylo s tím sexy uniformovaným
policistou, který vám dneska dal pokutu… představujete si sebe a pět svalnatých mužů, kteří s vámi nezacházejí zrovna něžně… ta blondýnka, co jste jí dneska potkala na poště, měla nádherný prsa, jaký má asi zadek, jak šikovný je její jazyk… Tohle všechno a ještě mnohem víc, se odehrává ve vaší hlavě a vás to vzrušuje. Není se za co stydět, dělá to každý a kdo říká, že ne, je lhář!

Mnoho lidí si pomáhá svými sexuálními fantaziemi při sexu s partnerem, díky tomu je sex víc vzrušující, orgasmus přichází dřív a je intenzivnější. Pokud si »hrajete sami se sebou«, jsou erotické představy vyloženě nutností.

Co takhle mu to říct?
Už pár měsíců přemýšlíte, že prozradíte své fantazie svému milenci? Jen do toho! Neznamená to, že musíte hned druhý den provádět to, o čem sníte. Už jenom to, že se otevřeně přiznáte k něčemu takovému, ho určitě rozpálí (pokud tedy nesníte o sexu s jeho nejlepším přítelem). Stačí mu jen při sexu do ucha šeptat, co byste si přála, aby s vámi dělal. Když se budou vaše představy zdát vzrušující i vašemu partnerovi, není nic jednoduššího, než je prožít v reálu. Ale nezapomeňte, že fantazie a realita jsou dvě odlišné věci a to, co vás vzrušuje ve fantazii, nemusí být v realitě až tak příjemné.

Co takhle mu to splnit?
Váš milý se jen tak mezi řečí zmínil, že ho rajcuje uniforma zdravotní sestřičky, nebo se zachvěje vzrušením při pohledu na pouta (musíte ale ještě zjistit, kdo z vás dvou, je má mít)? Zkuste mu udělat radost a jeden večer mu jeho přání splnit. Má to několik plus. Muž uvidí, že ho posloucháte a že jste pro něj schopná něco udělat. A co je ještě lepší, příště je v plnění erotických fantazií řada na něm. Pokud se ale touží stát vaším otrokem a vám se dělá při téhle představě špatně od žaludku, nedělejte to. Dobrý sex je o tom, že ani jeden z milenců nemusí dělat něco, co se mu protiví.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>