4 lichotky, které JEHO EGO potřebuje

Je váš přítel často nerudný a otrávený? Možná má jenom »své dny«! Co pro něj ale můžete udělat, je zvýšit mu trochu jeho ego (všichni víme, že nejmarnivější bytosti nejsou ženy, nýbrž muži). Muži lichotky milují, ale které jsou ty správné?

Bojí se, že vás zklame
Ta otázka mu v hlavě straší, ať už to přizná, nebo ne: Fakt se jí to líbí? (ne, opravdu tím nemyslíme dárek k narozeninám). Ačkoli se ten váš může projevovat jako suverénní »nadsamec«, uvnitř v něm hlodá červíček pochybností, aby vás v sexu nezklamal. S nástupem emancipovaných žen se dnes dámy nebojí mluvit o sexu a dokáží si říct, co se jim líbí a co ne. A to je právě důvodem jeho obav. Z každého sexu pak dělá maratón jen proto, abyste si to také užila. I když si myslíte, že váš partner takový není, zkuste mu říct, jak hrozně se vám sex s ním líbí. Uvidíte, jakou radost mu to udělá.

Potřebuje ubezpečení
Muž prostě nechápe, že když s ním spíte, tak se vám to asi musí líbit a neděláte to ze soucitu. Jelikož on chce, aby byl ve vašich očích »superhrdinou«, tak mu určitě udělá dobře, když ho ujistíte při sexu, že vážně je. Ale žádná ironie. Prostě mu dejte vědět, že to co dělá, dělá dobře. Ale pozor! Ať vás ani nenapadne přijít s komplimenty typu »Tohle děláš o moc líp než Pavel!«. Před ním ve vaší posteli prostě nikdo neexistoval, jasné?

Touží po vyrýsované postavě
Mindráky o postavě nejsou jen výsadou žen. Muži jsou na tom úplně stejně, jen o tom pořád nemluví. V jejich případě to je nejčastěji délka/šířka/tvar penisu, plešatění, pivní břicho, malé svaly a podobně. Proto si z něj nedělejte legraci, protože víte, že »chlapům to je jedno«. Raději mu zalichoťte, jak sexy vám připadá.

Nevydržel by nevěru
Ta nejhorší rána pod pás pro jeho ego by byla nevěra. I když na to třeba momentálně nemáte ani pomyšlení, nemyslete si, že ho to už nenapadlo. Snažte se mu ukázat svou loajalitu a když si někdy všimnete, že vás nějaký muž na veřejnosti pozoruje (a ten váš si toho také všiml!), pak se k němu nakloňte a pošeptejte mu, že on je stejně lepší.

S lichotkami byste to ale neměla přehánět, aby si váš drahý nemyslel, že vás má, jak se říká, »na háku«. Proto s nimi nešetřete, když vidíte, že má špatnou náladu, ale když se cítí jako bůh, tak ho třebas i malinko srazte k zemi.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>