Jak se naladit na sex, když není chuť

Znáte to, přijdete domů utahaní z práce, ale partner a potažmo tělo je při chuti. Jenže mysl stávkuje. Jak říká jeden známý sexuolog: „Chuť na sex je, ale vzrušení vázne.“ Jak se v takovém případě naladit na sex?

Je to o přístupu, tak se pojďme podívat, jak na to.

jak-se-naladit-na-sex

Přesvědčte se k dobré náladě

Celý ten náročný den hoďte za hlavu, starosti a negativní myšlenky na chvíli zasuňte někam hluboko a začněte myslet na něco příjemného Vsugerujte si, že je vám dobře, že jste šťastní a že je vše, jak má být. Nebo si vzpomeňte na něco příjemného, hezkého. (Jen v tom nemusí zrovna figurovat děti. J)

Vařte

Nestačí vám ke změně nálady pouhé myšlenky? Povzbuďte se nějakou činností. Výborně funguje vaření. Svíčkovou nechte na neděli a uvařte něco více sexy. Třeba rybu, těstoviny, nebo pořádný kus masa. K vaření si pusťte tématickou hudbu, doporučujeme chill out a otevřete láhev vína. Lepší myšlenky se dostaví záhy.

Dejte se do pohybu

Další osvědčený způsob je sport. Jak jistě dobře víte, při sportu se uvolňují endorfiny a ty způsobují, že se cítíte šťastní a spokojení. A ke šťastnému a spokojenému životu milování prostě patří. Až příště nebudete mít na sex ani pomyšlení, obujte boty a běžte si na půl hodinky zaběhat.

Naložte se

Zapalte si v koupelně svíčku a dejte si sprchu nebo napusťte vanu. Nejdříve tam vplujte sami a hrajte si sami se sebou. Dotýkejte se, i na intimních partiích. Na nic při tom nemyslete, jen si užívejte té příjemné chvíle. Jakmile budete nažhavení, přivolejte partnera.

Převlečte se

Nejedna studie prokázala, že to, co ženy i muže uvádí sexuálně do pohybu, jsou kostýmy. Převlečte se do sexy prádla, nebo do kostýmu, který vás vždy „rajcne“. To vám pomůže odhodit zábrany a hned budete mít myšlenky na koketování.

Máte jiný tip? Podělte se o něj s námi…

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>